16 12.2017

UWAGA ! rejestracja na kursy na 2018 r będzie się odbywała wyłącznie przez str. www CMKP.

Szanowni Państwo!

Szczegółowe informacje o kursie e-learningowym można znaleźć już po zarejestrowaniu się, w zakładce - Informacje lub w Regulaminie (przy rejestrowaniu się).

Uwaga! Pisząc maila do Administratora (adres w zakładce Kontakt), proszę zanaczyć w temacie wiadomości  odpowiednio: kurs ZP, kurs modułowy ZP lub PM.

Szanowni Państwo!

W związku z ograniczoną pulą wolnych miejsc na poszczególne kursy, zarejestrowanie się na kurs nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem! Osoby niezakwalifikowane będą o tym informowane drogą mailową przez administratora kursu.

Przy rejestrowaniu się na oba kursy należy to robić z dwóch różnych adresów mailowych! Bardzo Państwa przepraszamy za tę niedogodność.

Od dnia 01.12.2016 r. będzie możliwość rejestrowania się na kurs 04 -moduł III , specjalizacji Zdrowie publiczne, który odbędzie się w terminie: 03 - 11.12.2016 r. W tym celu należy wejść w zakładkę Kursy a przy próbie rejestrowania się wybrać opcję: Zdrowie publiczne dla WSSE w RzeszowieProszę jeszcze raz wypełnić formularz rejestrowy Nowego użytkownika, aby się zarejestrować na ten kurs.  Przypominam, że informacje o kursie e-learningowym można znaleźć już po zarejestrowaniu się, w zakładce - Informacje lub w Regulaminie (przy rejestrowaniu się).

Uwaga! Pisząc maila do Administratora (adres w zakładce Kontakt)proszę zanaczyć w temacie wiadomości  - kurs dla WSSE.